Dříve mladí začínali svůj samostatný život zejména po smrti svých rodičů, po kterých přebrali hospodářství nebo firmu a teprve tehdy se mohli postavit na vlastní nohy. Dnes už není svět tak složitý. Mladí lidé se mohou osamostatnit daleko dříve. Většina jich sice nemá takovou sumu peněz, aby si mohli koupit své bydlení, ale každý si může najít na finančním trhu takový produkt, který pomůže mladému člověku nebo mladé rodině získat samostatný život. Většina mladých lidí si zakládá nějaký finanční produkt už s první výplatou. A je to tak správné. Často spoří za děti již jejich rodiče a ve chvíli, kdy děti dosáhnou plnoletosti, předávají naspořené peníze. Čím dříve se začne, tím větší šance mladí lidé mají pro získání svého bydlení. Ceny nemovitostí stoupají. Není radno otálet. Jedním z produktů, které je velmi výhodné a které vede na cestu k pořízení vlastního bydlení, je stavební spoření.
potřeby malíře
Jak si pořídit stavební spoření
– prvním krokem by měla být důkladná porada rodiny nebo pokud jde o jednotlivce, důkladné promyšlení záměru. Je třeba vědět, proč si stavební spoření chci pořídit, jaký záměr mám a kolik peněz bych měl tímto způsobem získat.
– pokud si nejste jisti, co je pro vás nejvýhodnější ve vaší finanční situaci, lze navštívit kancelář stavební spořitelny a poradit se, jak postupovat. Budete možná překvapeni, co všechno jde, aniž jste to tušili. Otevřou se vám nové možnosti do budoucna.
– pokud jste rozmyšleni, jaký typ produktu budete potřebovat a jaký se hodí do naší finanční situace, objednáte si návštěvu ve stavební spořitelně za účelem sjednání stavebního spoření.
kamarádky na stavbě
-velkou výhodou je kombinace různých typů úvěrů, které vám stavební spořitelna nabídne ke sjednanému produktu, a to většinou přímo vám na míru.
Pokud využijeme nabídky stavebního spoření, můžeme o svém bydlení nejen snít, ale můžeme na něj v brzké době i dosáhnout. Proto není proč váhat. Peníze na nové bydlení mladí lidé opravdu potřebují a tak proč nevyužít zajímavého produktu a výhodného zúročení svých úspor.

green-ink This entry was posted in. Peníze Mladí a stavební spoření.